İNŞAAT

CCK grup ailesi yeniliğe ve yaratıcılığa açık, gerekli özen gösterildiğinde güzel sonuçlar alınan işleri sever.Bir proje, ancak verimli fikirlerin iyi uygulanması ile beklenen güzel sonuçlara ulaşabilir. CCK grup ailesi fikirler arasından en verimli fikirleri olanları bulur, tekniğine göre ve iyi uygular, ortaya güzel sonuçlar çıkarır. Bir proje, ancak tasarımı kadar güzel olabilir. CCK grup ailesi için tasarım, sürecin en önemli unsurudur. Bir proje, ancak iş planı kadar iyi uygulanabilir. CCK GRUP Ailesi, takım arkadaşlığının sinerjisiyle yaratıcı planlar yapar ve iyi uygulamalar gerçekleştirir.Bir proje, birçok disiplinden gelen fikirlerle oluşur. Fikirlerin bütünselliği çok önemlidir. Başlangıçta fikirler verimli veya verimsiz; belirli veya belirsiz olabilir. Ama sonuç mutlaka güzel olur.

PETROL

CCK grup ailesi olarak Enerjide müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, deneyimli ve yetkin ekibimizle en iyi şekilde anlayarak; en doğru ve en uygun çözümü sunmaktır.Kalitemizden ödün vermeden her daim kendinimizi geliştirdik. Çalışma şeklini kalite-zamanında hizmet-müşteri memnuniyeti kelimeleri ile ifade eden CCK GRUP sürekli kendini yenileyerek müşteri taleplerine uygun hizmet vermek için çalışmalarını bu alanda geliştirmektedir.

TAŞIMACILIK

Personel taşıma hizmetindeki üstün başarı ve tecrübemizi öğrenci servis taşımacılığına da aktarmak için teknolojinin ve sektörel çözümlerin yeniliklerini kullanarak lider olma hedefiyle yola çıktık. Öğrenci Servis Taşımacılığındaki politikamız: CCK grup ailesi ana değerleri olan kalite, güvenli ulaşım, dakiklik, konfor, istikrar ve sektördeki ileri teknolojileri kullanarak hizmet vermek ve veliler ile okul idaresinden verdiğimiz hizmet ile ilgili olarak aldığımız geri bildirimleri değerlendirerek, öğrencilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktır. Sürücülerimiz; öğrenci servis standartlarının gerektirdiği eğitim ve belgelere sahip vizyonu yüksek tecrübeli kişiler arasından seçilmektedirVermiş olduğumuz öğrenci servis hizmetiyle ilgili olarak, hizmet araçlarımız, sürücülerimiz ve rehberlerimiz sürekli ve düzenli olarak denetlenmektedir. Düzenli olarak veliler ve okul idaresi nezdinde memnuniyet anketleri yapılmaktadır. Yapılan denetim ve anket sonuçları değerlendirilerek raporlanmakta ve hizmetle ilgili geri dönüşlere göre sürekli iyileştirmeler yapılmaktadır..

EĞİTİM

Türkiyenin en kapsamlı sürücü kursu ve ehliyet kursu bilgi bankası aradığınız her türlü bilgiler, indirimler, özel direksiyon dersi ve kampanyalarla hizmetinizdeyiz. Hiç Eğitimsizlikten az eğitimlilik her zaman daha iyidir. Eğitimsiz Ehliyet Olmaz Önce Eğitim Çünkü Eğitim Şart, Yaşanabilir Trafik Ortamı İçin Alanında en iyi hizmeti veren eğitim kurumuyuz. Biz hiç kimseye vaat vermiyoruz, Sadece kaliteli eğitim veriyoruz.

Yardıma mı İhtiyacınız Var ? İletişim